KONST / Litografier / Färgserigrafi 13835431
nr 1383 5431
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 67/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Motivet: 82x58,5 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:21:01
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe